Založ si blog

Sme na okraji priepasti ?

Rinčanie zbraňami, nenávistná kampaň západných masmédií voči Ruskej federácii a príval emigrantov do Európy, sa dostávajú do kritickej fázy.             Cieľom týchto aktivít je získanie moci,bohatstva a svetovlády globálnou         oligarchiou – prediktorom. Zámerom týchto plánovačov je rozdrobenie územia RF a ovládnutie jej prírodných zdrojov t.j. 37% našej planéty. Tieto     elementy označujú RF za potenciálneho agresora a nechcú akceptovať,       že umožnila nemeckým štátom sa zjednotiť a súhlasila s rozpustením             Varšavskej zmluvy. Tieto skutočnosti logicky  vylučujú ich tvrdenie !                        V súvislosti s týmto zámerom destabilizovali Ukrajinu a vojská NATO       obklopili hranicu RF zo strany Poľska a pobaltských štátov. Od konca II svet.   vojny / kde bolo 60 mil. obetí/, západ vedie takmer kontinuálne útočné vojny  voči malým štátom s cieľom zavedenia svetovlády a získania prírodných zdrojov. Začalo to Kóreou, potom Vietnamom, nasledovali Afganistan, Chile Kambodža, Nikaragua, Sudán, Irak, Líbya, Juhoslávia, Somálsko, Sýria a ďalšie. Tieto intervenčné vojny priniesli okolo 50 miliónov obetí a ak by vojny pokračovali,tak počet obetí by sa čoskoro vyrovnal počtu obetí v II svet.vojne !

Za rozpútanie a vedenie II svet. vojny boli postavení vojnoví zločinci pred Norimberský tribunál a spravodlivo potrestaní. Je zarážajúce, že za vedenie   spomínaných intervenčných vojen a 50 mil. obetí bolo postavených pred súd zopár neloyálnych politikov v napadnutých štátoch. Za napadnutie Iraku a       oklamanie svetovej verejnosti bol ustanovený v Kuala Lumpur / Malajzia /       súd a za vojnových zločincov boli vyhlásení nasledovní politici : G.Busch,       T.Blair, D.Cheney, D.Rumsfeld, P.Wolfowitz a ďalší ! Bol to odvážny čin         Malajského štátu, avšak bohužiaľ má len symbolický charakter.Je smutné       keď civilizované svet. spoločenstvo je ľahostajné a nečinné k týmto a iným     zločinom. Bývalý prezident USA Jimmy Carter sa asi v slabej chvíli vyjadril,     že demokracia už bola ! Paradoxom takejto demokracie bolo, že B.Obamovi udelili Nobelovu cenu za mier,čo znamená jej zneváženie. Taktiež jeden z     aktérov napadnutia Líbye sa uchádzal vo voľbách o prezidenta Francúzskej   republiky.

Nenažranosť a chamtivosť kapitálu už nepozná hranice a ďalším sústom       globálneho prediktora môže byť RF s negatívnym a tragickým dopadom pre   Európsku úniu.Rinčanie zbraňami a plán voj.zásahu voči RF sa môže zrodiť   len v hlavách degenerovaných politikov, pochybných šéfov tajných služieb,    generálov a lokajov globálneho prediktora ! Členovia tohto GP si dokonca     vybudovali podzemné a podmorské labirinty, čo je choré./ Asi tam chcú           vegetovať do konca svojho života a ich potomkovia tiež ! Voj. konflikt vedený klasickými zbraňami môže prerásť do jadrovej vojny, čo je koniec všetkého !   Najnovšie informácie sú,že Nemecko zmenilo ústavný zákon a od 1.01.2017 sa nepovažuje za trestný čin. Z uvedeného vyplýva,že globálny prediktor už   nemá žiadne zábrany a nemecký národ chce zneužiť vo svoj prospech.           V kuloároch sa hovorí,že aj Česká republika chystá niečo podobného, ale     má to byť v kompetencii ministra obrany, čas odpovie aká je pravda.

Musíme veriť a dúfať,že Európske a ďalšie národy precitnú a zmaria     plány GP ! V nádväznosti na súčasnú situáciu si môžeme pripomenúť citát   Rímskeho poeta Ovídia: “ Zlu sa ihneď v počiatku postav, dlhým váhaním sa zlo zosilní a neskoro potom prichádza liek „!

EÚ je v súčasnosti vystavená značnému prílivu emigrantov z Afroázijských     krajín. Je to vlastne vnášanie riadeného chaosu do Európy zo strany globál.   prediktora.Emigranti sú získavani náborom za fin. úhradu a prediktor má         snahu realizovať Kalergiho zhubnú teóriu miešania rás. Masmédiá všetkých emigrantov nazývajú utečencami, čo nie je pravda, sú to ľudia ktorí si chcú     zlepšiť život. Je zarážajúce, že politici EÚ neriešia racionálne daný problém   a chcú aby sa na jeho sanácii finančne podieľali krajiny bývalého východného bloku. Táto úvaha je krajne neseriózna, nakoľko tieto štáty nemali žiadne       kolonie. Paradoxne, my sme sa stali kolóniami v r 1989, čiže krajiny z nízky- mi ekonomickými nákladmi, lacnou pracovnou silou a odbytišťom výrobkov   západnej produkcie. Náš priemysel bol takmer rozložený a je problém s         financovaním terciálnej sféry !/školstvo,zdravotníctvo,verejná správa a iné /   Z časti príjmovú časť pokrývajú eurofondy, ale môžeme byť vydieraní v prípade neposlušnosti ich znížením,ako to naznačil Junker. Západná Európa stáročia zotročovala a rabovala Afroázijské krajiny, čiže bohatla, čo znamená že voči nim má obrovský materiálny a morálny dlh.                                           Bývalý Nemecký kancelár H. Khool už politikom dávno povedal ako riešiť         problém s emigrantmi. Je lepšie dať ľuďom v rozvojových krajinách 2 marky   ako jednu v Nemecku. Týmto navrhoval zabezpečovať ekonomický rozvoj       bývalých kolónií, v ktorých sa teraz verbujú emigranti. Taktiež je potrebné       zastaviť podnecovanie lokálnych vojen  / Arabská jar /a zastaviť drancovanie   prírodných zdrojov, lebo sa neskončí aktivita individuálnych teroristov !           Taktiež je potrebné v rozvojovom svete zaviesť humánnu reguláciu nárastu     populácie, ako to propaguje nadácia B.Gatesa a Melind. Aplikovať zhubnú     Mautalsovú teóriu znižovania počtu obyvateľov vojnami je scestné a zločinné

Rozpadajúca Európa nie je dobrý vývoj, treba ju prebudovať na „Európu     svojprávnu, mierotvornú a sociálnu “

Podiel na tejto kritickej situácii nesie časť novinárskej obce. Namiesto toho   aby boli strážcami demokracie,morálky,mieru a pokroku sa stali lokajmi         aktérov zločineckých zámerov.

Súčasnú kritickú situáciu a aktivity globálneho prediktora charakterizuje citát známeho amerického spisovateľa Ernesta Hemingwaya : “ Všetci tí, ktorí     ťažia z vojny a prispievajú k jej vzniku, by mali byť izolovaní hneď prvý deň     občanmi svojej zeme “ !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chráňme si našu pôdu !

19.04.2017

S uspokojením som prijal oznam redakcie mesačníka " Zem a Vek " o konaní zhromaždenia za ochranu našej pôdy. Zhromaždenie sa koná 22.04.17 v Blave na Hviezdoslavovom námestí o 15,00 hod. Je viac »

Aká nás čaká budúcnosť ?

25.02.2017

Generálny tajomník NATO J. Stoltenberg nedávno prehlásil,že členovia NATO musia zvýšiť výdaje na " obranu " na 2% HDP. V skutočnosti ide o napchávanie vrecák vojensko - priemyselného komplexu, viac »

Príprava politickej destabilizácie Slovenska ! ?

27.06.2016

Sily,čo stáli v pozadí prevratu R 89 a sľubovali širokým masám modré z neba / v skutočnosti sa podieľali na rozkrádaní spoločného majetku / sa znova z aktivizovali. Organizujú demonštrácie viac »

peniaze, investovanie, úspory, vklad

Embraco podpísalo so zamestnancami novú kolektívnu zmluvu

23.01.2018 09:05

Najvýraznejšou zmenou v oblasti mzdovej politiky je zavedenie ročného bonusu do výšky 700 eur v tomto roku a do výšky 800 eur v roku 2019.

Niki Lauda

Niki Lauda kúpi aerolinky Niki, ktoré založil

23.01.2018 08:55

Bývalý pretekár formule 1 Niki Lauda znovu získa rakúsku nízkonákladovú leteckú spoločnosť Niki, ktorú pred rokmi založil.

emisie, dym, smog, továreň, fabrika, podnik, Slovnaft, komín, ekonomika, priemysel

SHMÚ vystríha pred smogom v Jelšave

23.01.2018 08:51

Zhoršená kvalita ovzdušia je aj v Martine a vo Vrútkach.

Sebastian Kurz

Nemecká prokuratúra vyšetruje časopis, ktorý ‘namieril zbraň’ na Kurza

23.01.2018 08:08

Ide o satirický časopis Titanic a jeho príspevok na sieti Twitter, ktorý zobrazoval rakúskeho kancelára Sebastiana Kurza, akoby naňho mierila strelná zbraň.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 67
Celková čítanosť: 140442x
Priemerná čítanosť článkov: 2096x

Autor blogu

Kategórie