Založ si blog

Príprava politickej destabilizácie Slovenska ! ?

Sily,čo stáli v pozadí prevratu R 89 a sľubovali širokým masám modré z neba / v skutočnosti sa podieľali na rozkrádaní spoločného majetku / sa znova z aktivizovali. Organizujú demonštrácie ktorých cieľom je povalenie súčasnej vlády, nakoľko SR ako člen V4 sa stala „neposlušným“ štátom a  odmieta diktát vedenia EÚ.

Stanovisko krajín V4 k masovému prílivu emigrantov do EÚ / čo je vlastne vnášanie riadeného chaosu do Európy zo strany globálnej elity/ je známe.Štáty V4 sa bránia pomernému prerozdeleniu emigrantov /plneniu povinných kvôt/ ktoré chcelo nadiktovať vedenie EÚ. Utečenci, sú to v podstate chudáci, obete vojenských intervencií alebo podnecovania zo strany  západu. Tvoria však iba menšiu časť z celkového počtu emigrantov z afroázijských krajín . Väčšina je produktom náboru a prevadzačov.

Dôvody odmietnutia povinných kvôt sú jasné, veľké množstvá, vysoké fin. náklady, iné náboženské vyznanie a nižší stupeň spoločenského rozvoja.Táto populácia je vhodným objektom pre podnecovanie a šírenie náboženského fanatizmu a intolerancie voči iným kultúram. Etniká majú vysokú pôrodnosť, 8 detí/žena, hrozí rozširovanie cudzokrajných chorôb a zmena majoritnej spoločnosti. Vedenie EÚ týmto neposlušným štátom V4 chce oklieštiť, prípadne zastaviť čerpanie Eurofondov,dokonca sa spomínalo použitie sily. Vedenie strany európskych socialistov /PES/ navrhlo v minulom roku pozastaviť Smeru členstvo v strane. S týmto zámerom  vyrukovalo zase t.r. a rezolútny postoj zaujíma predseda Gianni Pittella. Dôvody na pozastavenie členstva sú: Odmietnutie prijať povinné kvôty , vytvorenie vládnej koalície zo SNS, názor vlády na islám a pod.

Treba poznamenať, že polit. vedenie EÚ ako C.Junker,D.Tusk,M.Schulz F. Timermans, P.Rassmussen, J.Stoltenberg a podobní politici členských štátov nie sú zárukou rozvoja mierutvornej,svojprávnej a sociálnej Európy, čo je správna cesta. / Zväčšovanie majetkovej nerovnosti je cesta do prepadliska – viď dejiny / Je najvyšší čas aby títo politici ako i degenerovaní generáli boli stiahnutí z obehu, lebo svojou činnosťou privedú Európu a svet do záhuby !

Niektoré aktivity prezentované európskymi socialistami iniciovali neznámeho autora na toto satirické zhodnotenie : Rozdiel medzi konzervatívcami a terajšími europ. socialistami je rovnaký ako rozdiel medzi Coca-colou a Pepsi colou !! Netreba sa čudovať,že ľavicovo zmýšľajúci ľudia v Európe,lebo vo svete zakladajú nové ľavicové strany a hnutia / Podemos a ďalšie / lebo vidia, že kvázi ľavicové strany sa stali lokajmi veľkokapitálu a globálnej elity ! V súvislosti s tým spomeniem citát Thomasa Jeffersona, tretieho prezidenta USA : Koniec demokracie príde, keď vláda padne do rúk bankám a bohatých podnikov ! /výstižné/ Bývalý prezident USA nedávno prehlásil,že v USA demokracia už bola. Ficova vláda sa snaží odolávať zámerom smerujúcich  k potlačeniu sociálnych práv širokých vrstiev , čím sa dostala do nemilosti  veľkokapitálu a glob. elity.

Demonštrácie v Blave,organizované proti súčasnej vláde nie sú spontánne a veľmi pripomínajú demonštrácie v Prahe proti Zemanovi. Demonštranti tam mali menšie červené kartičky, ale sponzor a podnecovateľ je rovnaký. Aktivita kaviarenských povaľačov-Havloidov za pomoci politických šašov vzbudzuje podozrenie na destabilizáciu polit.scény v SR. Toto môže negat. ovplyvniť pozíciu Slovenska pred prevzatím predsedníctva EÚ v tomto zložitom období.

Aktéri usilujúci sa o svetovládu prostredníctvom masmédií,ktorých drvivá väčšina je v rukách veľkokapitálu,denno denne podsúvajú lož obyvateľom našej planéty. Od II svet. vojny takmer permanentne podnecujú alebo vedú dobyvačné vojny, ktoré začali na Kórejskom území, potom Vietnam,Irak, Sýria,Afganistan, Grenada,Kongo, Juhoslávia, Jemen a v ďalších štátoch. Taktiež treba pripomenúť zásahy ktoré prebiehali pod hlavičkou“ Arabské jaro“. Niektoré zdroje uvádzajú,že o život prišlo cez 50 mil ľudí a tento počet obetí zaostáva iba o niečo menej ako bolo obetí v II svet. vojne !

V súčasnosti západná propaganda označuje Ruskú federáciu za potenc. agresora, západ rinčí zbraňami a posúva voj. základne smerom na východ. Sú to nezodpovedné  a lživé tvrdenia, nakoľko RF vlastní cca 1/6 zemskej súše a má 36% nerastných zdrojov našej planety. RF umožnila zjednotenie Nemecka a súhlasila zo zrušením Varšavskej zmluvy. Myslím si že toto je dostatočným argumentom, aby občan objektívne posúdil na koho strane  je pravda ! Pod vplyvom propagandy sa stali ľudia ľahostajní a nevšímaví k aktivitám pripravovaných globálnou elitou. Jej cieľom je zavedenie svetovlády /NWO/ získanie moci a bohatstva.

Protesty más obyčajných ľudí proti jadrovému vyzbrojovaniu, ktoré prebiehali v minulom storočí v západnej Európe, sú žiaľ minulosťou.

Rozsiahla manipulácia spoločenského vedomia masmédiami spôsobila nedozernú mentálnu ujmu ľudskej populácii. Demoralizovaný človek /produkt cielenej propagandy/ nie je  schopný posúdiť pravdivé informácie a fakty na neho nezaberajú ! Ako príklad stačí uviesť privatizáciu po R 89 keď rozkrádanie štátneho a národného majetku prebiehalo za jasania občanov.

V záujme zachovania života EÚ potrebuje urýchlene vykonať personálne zmeny a začať budovať mierotvornú,svojprávnu a sociálne orientovanú Európu.

Ak nedôjde k urýchlenej a radikálnej zmene súčasného trendu,možno to ospravedlniť iba tým, že európske národy si zvolili cestu eutanázie !!!

Vážme si svetový mier a úsilie pre jeho udržanie !

23.01.2018

Rinčanie zbraňami naberá na intenzite a lokálne vojny podnecované globálnym prediktorom a finančnou oligarchiou môžu prerásť do svetovej vojny a zániku civilizácie. Motiváciou podnecovateľov viac »

Chráňme si našu pôdu !

19.04.2017

S uspokojením som prijal oznam redakcie mesačníka " Zem a Vek " o konaní zhromaždenia za ochranu našej pôdy. Zhromaždenie sa koná 22.04.17 v Blave na Hviezdoslavovom námestí o 15,00 hod. Je viac »

Aká nás čaká budúcnosť ?

25.02.2017

Generálny tajomník NATO J. Stoltenberg nedávno prehlásil,že členovia NATO musia zvýšiť výdaje na " obranu " na 2% HDP. V skutočnosti ide o napchávanie vrecák vojensko - priemyselného komplexu, viac »

Vladimir Putin

Ruské prezidentské voľby odštartovali na Ďalekom východe

17.03.2018 22:07

Na ruskom Ďalekom východe sa v sobotu večer o 21.00 h SEČ (08.00 h miestneho času) začali prezidentské voľby.

Afrín Protest Sýria

Tisícky Kurdov protestovali v Nemecku proti ofenzíve Turecka v Afríne

17.03.2018 21:14

Demonštrácia v Hannoveri prebiehala v pokojnej atmosfére a došlo na nej len k menším potýčkam medzi protestujúcimi a políciou.

ghuta, syria, damask

Sýrske vládne sily dobyli dôležité mesto v obliehanej východnej Ghúte

17.03.2018 19:38

Sýrske vládne sily dobyli dôležité mesto v obliehanej oblasti východná Ghúta pri metropole Damask.

Za slušné Slovensko v Bratislave

Raši rešpektuje právo zhromažďovať sa, Kollár hovorí, že ľudia sa nedajú oklamať

17.03.2018 18:47

Podpredseda SNS Jaroslav Paška tvrdí, že nepokoj v spoločnosti sa snaží využiť opozícia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 68
Celková čítanosť: 143505x
Priemerná čítanosť článkov: 2110x

Autor blogu

Kategórie