Založ si blog

Príprava politickej destabilizácie Slovenska ! ?

Sily,čo stáli v pozadí prevratu R 89 a sľubovali širokým masám modré z neba / v skutočnosti sa podieľali na rozkrádaní spoločného majetku / sa znova z aktivizovali. Organizujú demonštrácie ktorých cieľom je povalenie súčasnej vlády, nakoľko SR ako člen V4 sa stala “neposlušným” štátom a  odmieta diktát vedenia EÚ.

Stanovisko krajín V4 k masovému prílivu emigrantov do EÚ / čo je vlastne vnášanie riadeného chaosu do Európy zo strany globálnej elity/ je známe.Štáty V4 sa bránia pomernému prerozdeleniu emigrantov /plneniu povinných kvôt/ ktoré chcelo nadiktovať vedenie EÚ. Utečenci, sú to v podstate chudáci, obete vojenských intervencií alebo podnecovania zo strany  západu. Tvoria však iba menšiu časť z celkového počtu emigrantov z afroázijských krajín . Väčšina je produktom náboru a prevadzačov.

Dôvody odmietnutia povinných kvôt sú jasné, veľké množstvá, vysoké fin. náklady, iné náboženské vyznanie a nižší stupeň spoločenského rozvoja.Táto populácia je vhodným objektom pre podnecovanie a šírenie náboženského fanatizmu a intolerancie voči iným kultúram. Etniká majú vysokú pôrodnosť, 8 detí/žena, hrozí rozširovanie cudzokrajných chorôb a zmena majoritnej spoločnosti. Vedenie EÚ týmto neposlušným štátom V4 chce oklieštiť, prípadne zastaviť čerpanie Eurofondov,dokonca sa spomínalo použitie sily. Vedenie strany európskych socialistov /PES/ navrhlo v minulom roku pozastaviť Smeru členstvo v strane. S týmto zámerom  vyrukovalo zase t.r. a rezolútny postoj zaujíma predseda Gianni Pittella. Dôvody na pozastavenie členstva sú: Odmietnutie prijať povinné kvôty , vytvorenie vládnej koalície zo SNS, názor vlády na islám a pod.

Treba poznamenať, že polit. vedenie EÚ ako C.Junker,D.Tusk,M.Schulz F. Timermans, P.Rassmussen, J.Stoltenberg a podobní politici členských štátov nie sú zárukou rozvoja mierutvornej,svojprávnej a sociálnej Európy, čo je správna cesta. / Zväčšovanie majetkovej nerovnosti je cesta do prepadliska – viď dejiny / Je najvyšší čas aby títo politici ako i degenerovaní generáli boli stiahnutí z obehu, lebo svojou činnosťou privedú Európu a svet do záhuby !

Niektoré aktivity prezentované európskymi socialistami iniciovali neznámeho autora na toto satirické zhodnotenie : Rozdiel medzi konzervatívcami a terajšími europ. socialistami je rovnaký ako rozdiel medzi Coca-colou a Pepsi colou !! Netreba sa čudovať,že ľavicovo zmýšľajúci ľudia v Európe,lebo vo svete zakladajú nové ľavicové strany a hnutia / Podemos a ďalšie / lebo vidia, že kvázi ľavicové strany sa stali lokajmi veľkokapitálu a globálnej elity ! V súvislosti s tým spomeniem citát Thomasa Jeffersona, tretieho prezidenta USA : Koniec demokracie príde, keď vláda padne do rúk bankám a bohatých podnikov ! /výstižné/ Bývalý prezident USA nedávno prehlásil,že v USA demokracia už bola. Ficova vláda sa snaží odolávať zámerom smerujúcich  k potlačeniu sociálnych práv širokých vrstiev , čím sa dostala do nemilosti  veľkokapitálu a glob. elity.

Demonštrácie v Blave,organizované proti súčasnej vláde nie sú spontánne a veľmi pripomínajú demonštrácie v Prahe proti Zemanovi. Demonštranti tam mali menšie červené kartičky, ale sponzor a podnecovateľ je rovnaký. Aktivita kaviarenských povaľačov-Havloidov za pomoci politických šašov vzbudzuje podozrenie na destabilizáciu polit.scény v SR. Toto môže negat. ovplyvniť pozíciu Slovenska pred prevzatím predsedníctva EÚ v tomto zložitom období.

Aktéri usilujúci sa o svetovládu prostredníctvom masmédií,ktorých drvivá väčšina je v rukách veľkokapitálu,denno denne podsúvajú lož obyvateľom našej planéty. Od II svet. vojny takmer permanentne podnecujú alebo vedú dobyvačné vojny, ktoré začali na Kórejskom území, potom Vietnam,Irak, Sýria,Afganistan, Grenada,Kongo, Juhoslávia, Jemen a v ďalších štátoch. Taktiež treba pripomenúť zásahy ktoré prebiehali pod hlavičkou” Arabské jaro”. Niektoré zdroje uvádzajú,že o život prišlo cez 50 mil ľudí a tento počet obetí zaostáva iba o niečo menej ako bolo obetí v II svet. vojne !

V súčasnosti západná propaganda označuje Ruskú federáciu za potenc. agresora, západ rinčí zbraňami a posúva voj. základne smerom na východ. Sú to nezodpovedné  a lživé tvrdenia, nakoľko RF vlastní cca 1/6 zemskej súše a má 36% nerastných zdrojov našej planety. RF umožnila zjednotenie Nemecka a súhlasila zo zrušením Varšavskej zmluvy. Myslím si že toto je dostatočným argumentom, aby občan objektívne posúdil na koho strane  je pravda ! Pod vplyvom propagandy sa stali ľudia ľahostajní a nevšímaví k aktivitám pripravovaných globálnou elitou. Jej cieľom je zavedenie svetovlády /NWO/ získanie moci a bohatstva.

Protesty más obyčajných ľudí proti jadrovému vyzbrojovaniu, ktoré prebiehali v minulom storočí v západnej Európe, sú žiaľ minulosťou.

Rozsiahla manipulácia spoločenského vedomia masmédiami spôsobila nedozernú mentálnu ujmu ľudskej populácii. Demoralizovaný človek /produkt cielenej propagandy/ nie je  schopný posúdiť pravdivé informácie a fakty na neho nezaberajú ! Ako príklad stačí uviesť privatizáciu po R 89 keď rozkrádanie štátneho a národného majetku prebiehalo za jasania občanov.

V záujme zachovania života EÚ potrebuje urýchlene vykonať personálne zmeny a začať budovať mierotvornú,svojprávnu a sociálne orientovanú Európu.

Ak nedôjde k urýchlenej a radikálnej zmene súčasného trendu,možno to ospravedlniť iba tým, že európske národy si zvolili cestu eutanázie !!!

Chráňme si našu pôdu !

19.04.2017

S uspokojením som prijal oznam redakcie mesačníka " Zem a Vek " o konaní zhromaždenia za ochranu našej pôdy. Zhromaždenie sa koná 22.04.17 v Blave na Hviezdoslavovom námestí o 15,00 hod. Je viac »

Aká nás čaká budúcnosť ?

25.02.2017

Generálny tajomník NATO J. Stoltenberg nedávno prehlásil,že členovia NATO musia zvýšiť výdaje na " obranu " na 2% HDP. V skutočnosti ide o napchávanie vrecák vojensko - priemyselného komplexu, viac »

Sme na okraji priepasti ?

18.01.2017

Rinčanie zbraňami, nenávistná kampaň západných masmédií voči Ruskej federácii a príval emigrantov do Európy, sa dostávajú do kritickej fázy. Cieľom týchto aktivít je získanie moci,bohatstva viac »

SNS? Janusek, Stefanov

Exministri Janušek a Štefanov dostali za 'nástenkový tender' exemplárne tresty

18.10.2017 11:04, aktualizované: 11:12

Špecializovaný trestný súd v Pezinku uznal dvoch bývalých ministrov vinnými z machinácií pri miliardovom tendri. Uložil im za to dlhoročné tresty.

Volkswagen, karosáreň

Tri slovenské automobilky patria k najväčším v rámci regiónu

18.10.2017 11:00

Tri automobilky pôsobiace na Slovensku patria do top desiatky najväčších automobiliek strednej a východnej Európy.

Soraya Saenz de Santamaria

Španielsko Katalánsku: Konajte rozumne, inak môžeme pozastaviť autonómiu

18.10.2017 10:50

Rajoyov kabinet dal Barcelone ultimátum do štvrtka, aby sa vyjadrila, či po katalánskom referende vyhlásila nezávislosť regiónu.

cantat

Francúzsky časopis dal na obálku speváka odsúdeného za zabitie. Čelí kritike

18.10.2017 10:40

Bertrand Cantat v roku 2003 ubil svoju priateľku, herečku Mariu Trintignantovú.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 67
Celková čítanosť: 135522x
Priemerná čítanosť článkov: 2023x

Autor blogu

Kategórie