Založ si blog

Príprava politickej destabilizácie Slovenska ! ?

Sily,čo stáli v pozadí prevratu R 89 a sľubovali širokým masám modré z neba / v skutočnosti sa podieľali na rozkrádaní spoločného majetku / sa znova z aktivizovali. Organizujú demonštrácie ktorých cieľom je povalenie súčasnej vlády, nakoľko SR ako člen V4 sa stala “neposlušným” štátom a  odmieta diktát vedenia EÚ.

Stanovisko krajín V4 k masovému prílivu emigrantov do EÚ / čo je vlastne vnášanie riadeného chaosu do Európy zo strany globálnej elity/ je známe.Štáty V4 sa bránia pomernému prerozdeleniu emigrantov /plneniu povinných kvôt/ ktoré chcelo nadiktovať vedenie EÚ. Utečenci, sú to v podstate chudáci, obete vojenských intervencií alebo podnecovania zo strany  západu. Tvoria však iba menšiu časť z celkového počtu emigrantov z afroázijských krajín . Väčšina je produktom náboru a prevadzačov.

Dôvody odmietnutia povinných kvôt sú jasné, veľké množstvá, vysoké fin. náklady, iné náboženské vyznanie a nižší stupeň spoločenského rozvoja.Táto populácia je vhodným objektom pre podnecovanie a šírenie náboženského fanatizmu a intolerancie voči iným kultúram. Etniká majú vysokú pôrodnosť, 8 detí/žena, hrozí rozširovanie cudzokrajných chorôb a zmena majoritnej spoločnosti. Vedenie EÚ týmto neposlušným štátom V4 chce oklieštiť, prípadne zastaviť čerpanie Eurofondov,dokonca sa spomínalo použitie sily. Vedenie strany európskych socialistov /PES/ navrhlo v minulom roku pozastaviť Smeru členstvo v strane. S týmto zámerom  vyrukovalo zase t.r. a rezolútny postoj zaujíma predseda Gianni Pittella. Dôvody na pozastavenie členstva sú: Odmietnutie prijať povinné kvôty , vytvorenie vládnej koalície zo SNS, názor vlády na islám a pod.

Treba poznamenať, že polit. vedenie EÚ ako C.Junker,D.Tusk,M.Schulz F. Timermans, P.Rassmussen, J.Stoltenberg a podobní politici členských štátov nie sú zárukou rozvoja mierutvornej,svojprávnej a sociálnej Európy, čo je správna cesta. / Zväčšovanie majetkovej nerovnosti je cesta do prepadliska – viď dejiny / Je najvyšší čas aby títo politici ako i degenerovaní generáli boli stiahnutí z obehu, lebo svojou činnosťou privedú Európu a svet do záhuby !

Niektoré aktivity prezentované európskymi socialistami iniciovali neznámeho autora na toto satirické zhodnotenie : Rozdiel medzi konzervatívcami a terajšími europ. socialistami je rovnaký ako rozdiel medzi Coca-colou a Pepsi colou !! Netreba sa čudovať,že ľavicovo zmýšľajúci ľudia v Európe,lebo vo svete zakladajú nové ľavicové strany a hnutia / Podemos a ďalšie / lebo vidia, že kvázi ľavicové strany sa stali lokajmi veľkokapitálu a globálnej elity ! V súvislosti s tým spomeniem citát Thomasa Jeffersona, tretieho prezidenta USA : Koniec demokracie príde, keď vláda padne do rúk bankám a bohatých podnikov ! /výstižné/ Bývalý prezident USA nedávno prehlásil,že v USA demokracia už bola. Ficova vláda sa snaží odolávať zámerom smerujúcich  k potlačeniu sociálnych práv širokých vrstiev , čím sa dostala do nemilosti  veľkokapitálu a glob. elity.

Demonštrácie v Blave,organizované proti súčasnej vláde nie sú spontánne a veľmi pripomínajú demonštrácie v Prahe proti Zemanovi. Demonštranti tam mali menšie červené kartičky, ale sponzor a podnecovateľ je rovnaký. Aktivita kaviarenských povaľačov-Havloidov za pomoci politických šašov vzbudzuje podozrenie na destabilizáciu polit.scény v SR. Toto môže negat. ovplyvniť pozíciu Slovenska pred prevzatím predsedníctva EÚ v tomto zložitom období.

Aktéri usilujúci sa o svetovládu prostredníctvom masmédií,ktorých drvivá väčšina je v rukách veľkokapitálu,denno denne podsúvajú lož obyvateľom našej planéty. Od II svet. vojny takmer permanentne podnecujú alebo vedú dobyvačné vojny, ktoré začali na Kórejskom území, potom Vietnam,Irak, Sýria,Afganistan, Grenada,Kongo, Juhoslávia, Jemen a v ďalších štátoch. Taktiež treba pripomenúť zásahy ktoré prebiehali pod hlavičkou” Arabské jaro”. Niektoré zdroje uvádzajú,že o život prišlo cez 50 mil ľudí a tento počet obetí zaostáva iba o niečo menej ako bolo obetí v II svet. vojne !

V súčasnosti západná propaganda označuje Ruskú federáciu za potenc. agresora, západ rinčí zbraňami a posúva voj. základne smerom na východ. Sú to nezodpovedné  a lživé tvrdenia, nakoľko RF vlastní cca 1/6 zemskej súše a má 36% nerastných zdrojov našej planety. RF umožnila zjednotenie Nemecka a súhlasila zo zrušením Varšavskej zmluvy. Myslím si že toto je dostatočným argumentom, aby občan objektívne posúdil na koho strane  je pravda ! Pod vplyvom propagandy sa stali ľudia ľahostajní a nevšímaví k aktivitám pripravovaných globálnou elitou. Jej cieľom je zavedenie svetovlády /NWO/ získanie moci a bohatstva.

Protesty más obyčajných ľudí proti jadrovému vyzbrojovaniu, ktoré prebiehali v minulom storočí v západnej Európe, sú žiaľ minulosťou.

Rozsiahla manipulácia spoločenského vedomia masmédiami spôsobila nedozernú mentálnu ujmu ľudskej populácii. Demoralizovaný človek /produkt cielenej propagandy/ nie je  schopný posúdiť pravdivé informácie a fakty na neho nezaberajú ! Ako príklad stačí uviesť privatizáciu po R 89 keď rozkrádanie štátneho a národného majetku prebiehalo za jasania občanov.

V záujme zachovania života EÚ potrebuje urýchlene vykonať personálne zmeny a začať budovať mierotvornú,svojprávnu a sociálne orientovanú Európu.

Ak nedôjde k urýchlenej a radikálnej zmene súčasného trendu,možno to ospravedlniť iba tým, že európske národy si zvolili cestu eutanázie !!!

Daň za kolonizáciu, alebo odveta rozvojového sveta za “arabskú jar” ?

10.04.2016

"Arabská jar" bola odštartovaná v réžii globálnej elity, USA a vlád niektorých západných štátov EÚ. Tzv. arabská jar zapadá do scénara zavedenia nového svetového poriadku /NWO/ pod taktovkou viac »

Odpusť im Pane, lebo nevedia čo činia !

06.03.2016

Týmto biblickým citátom možno charakterizovať tích 40 % oprávnených voličov ktorí neprišli k voľbám . Taktiež sa to týka tisícov ľudí z najnižšími príjmami, ktorí opakovane volia viac »

Marec sa blíži a ako sa rozhodnúť ? II.

27.02.2016

Rozsiahla manipulácia spoločenského vedomia masmédiami spôsobuje značné mentálne ujmy radovým obyvateľom našej planéty. Vďaka masmédiám ovládaných bohatou vrstvou sú mozgy premývané viac »

Chelsea Manning, Bradley Manning

Obama zmierni trest Chelsea Manningovej

17.01.2017 22:57

Odchádzajúci americký prezident Barack Obama zmiernil trest Chelsea Manningovej, bývalej analytičke vojenskej spravodajskej služby.

Kukurica pre chuť, ale i pre zdravie a krásu!

Bayer a Monsanto sľúbili Trumpovi miliardové investície

17.01.2017 22:16

Nemecký chemický a farmaceutický koncern Bayer a americká biotechnologická spoločnosť Monsanto sľúbili rozsiahle investície v USA.

Diviak

Takmer polovica diviakov zo Šumavy je rádioaktívna

17.01.2017 21:37

Takmer polovica diviakov, ktoré odchytili na českej strane pohoria Šumava, vykazovala nadlimitnú mieru rádioaktivity.

Eugen Cernan

Cernan kysucké korene nikdy nezaprel. Do rodiska predkov sa vrátil

17.01.2017 20:00

Svoju cestu na Mesiac som začal niekde tu, z týchto koreňov vo Vysokej nad Kysucou - hovorieval posledný muž na Mesiaci, keď navštívil Kysuce, Eugen Cernan.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 64
Celková čítanosť: 120882x
Priemerná čítanosť článkov: 1889x

Autor blogu

Kategórie